(Hodnocení: 3)

 600.00 bez DPH

Zde si můžete zakoupit doplnění nahrávání hovorů v telefonech Samsung.  Za předpokladu, že se s námi na této úpravě předem domluvíte. Starší modely Android 9 a Android 10.

Popis

Sdílet na:

 

Před zakoupením této služby, nám nejdříve napište jakou verzi (Verze Základního Pásma) má váš telefon. Najdete (Menu- Nastaveni- O telefonu- Informace o software- Verze základního pásma). Na základě této informace si nejdříve potvrdíme, zda půjde úprava provést.

Služba pro starší modely s Android 9 a Android 10.

 

Toto je doplnění originální funkce nahrávání hovorů do systému Android, která z telefonu vymizela a někdy docela chybí. Máte telefon originál, žádný Root a přepsaný Knox, po úpravě vše stále zůstává v originálním stavu.

 

Cena je včetně DPH s vystavením faktury. Pokud doklad nepotřebujete, jste ze zahraničí, sdělte nám to.

Bude vám účtována cena bez DPH ve výši 600,-Kč (kontaktujte nás)

 

 

 

3 recenze Nahrávaní hovorů v telefonu Samsung

  1. Kryštof Klima (ověřený vlastník)

    nahravani funguje od te doby vyborne, super

  2. Lukáš Gärtner

    Galaxy S10e s Android 10 vše v pořádku a po aktualizaci na Android 11 taky. Moje zkušenost s aplikacemi na nahrávání hovorů je velká, ale žádné aplikace se nevyrovná této originální a žádná neumí nahrávat s handsfree u Android 10 a více. Ale tato firma vám jí neuvěřitelně ochotně, kvalitně a rychle nainstaluje. Telefon jsem důkladně zabalil a poslal z Prahy. V pondělí mi Pán volal že dorazil, a až bude hotový zavolá. Ještě ten den zavolal že je vše v pořádku a že posílá zpátky. Druhý den mi přišel telefon zpátky v naprostém pořádku a úplně stejně důkladně zabalený. Tak že mohu opravdu doporučit.

  3. Kryštof Klima (ověřený vlastník)

    supr sluzba, navic rychle a ochotne vyreseno. proste parada a doporucuju

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.