Sdílet na:

Tento příspěvek začnu trochu neobvykle a se svolením zákazníka jmenovat ho. Po vzdálené úpravě telefonu Galaxy S8+ na Dual Sim , to pro nás neskončilo. Následně jsme řešili možnost nahrávání hovorů v telefonech Samsung, které v posledních letech zmizelo z menu a není běžně aktivní.

Při telefonickém rozhovoru mě pan Tomáš Wild přivedl na myšlenku, že by tato chybějící funkce šla aktivovat software úpravou. Zapracovali jsme na tom a výsledek je, že máme v telefonu aktivní nahrávání hovorů. Otestováno na našich Galaxy S10 s Androidem 10 a na S8+ Android 9 od pana Tomáše. Vzdáleně se to bohužel nepovedlo, ale když máme telefon u nás, jsme schopni vám tuto chybějící funkci nahrávání hovorů v telefonu doplnit-aktivovat.

Není nutný Root telefonu, telefon zůstává v orig.stavu. Hovory se mohou nahrávat všechny automaticky, můžete si vybrat, které chcete nebo naopak nechcete nahrávat. Po skončení hovoru vám notifikace dá vědět, že hovor byl nahraný. U nahraných hovorů vidíte tel.číslo, pokud máte uloženo v seznamu, pak jméno. Vše je řazeno abecedně. Obě strany (volající, volaný), vše je slyšet velice dobře. Je to originál funkce, kterou v telefonu nemáte, ale lze ji doplnit.

Testováno na nebrand telefonech pro volny trh. Na brand telefonech od operátorů, zatim netestováno.

Panu Tomášovi moc děkujeme a budeme rádi, za jeho komentář a doplnění svých vlastních poznatků a zkušeností … Můžeme i zde v příspěvku přímo citovat, bude-li chtít.

Pro nás to tímto nekončí , dále pokračujeme v testování a vývoji.

A všem ostatním, kteří chtějí tuto funkci v telefonu mít, mohu jen říci, neváhejte nás kontaktovat.

Nově jsme na našich zkušebních telefonech provedli aktualizaci Android 9 na Android 10 ze strany Samsungu. Po aktualizaci je nahrávání hovorů pořád obsaženo v systému telefonu a plně funkční.

Video náhled na doplnění funkce nahrávání hovorů na Samsung Galaxy A8 (SM-A530F) od českého operátora Vodafone

Video náhled na doplnění funkce nahrávání hovorů na Samsung Galaxy S8 (SM-G950F) Je vidět odlišnost úpravy od modelu Galaxy A8 (SM-A530F) Každý model a úprava je jiná.

Další videonáhled s doplnění nahrávání hovorů jiného modelu Samsung, časem vytvoříme a vystavíme.

4 thoughts on “Nahrávání hovorů v telefonech Samsung”

 1. Po poslední aktualzaci už nahrávání hovorů není v Samsung Galaxy S10+! Tím je Samsung známí, nejprve lidi naláká na kvalitní mobil se spoustou schopností v něm a potom ty věci postupně aktualizacemi ukradnou! ????

  1. Samsung a jejich aktualizace jsou čím dál více zaměřené na zabezpečení a odstranění co Samsungu nepasuje, než aby přinesla aktualizace něco lepšího, pozitivního pro uživatele, bohužel.
   Nahrávání, které vám po aktualizaci zmizelo, jste měl od nás? Pokud ano, můžete nám do mailu napsat více info a připomenout se, kdy jsme úpravu dělali, jaký android jste měl atd…., díky.

 2. Dobrý den,
  před cca týdnem jsem Vám posílal delší dotaz ohledně možnosti úpravy S10+ na nahrávání hovorů .
  Doposud nemám od Vás odpověď

  1. Dobrý den Adame,
   na všechny dotazy odpovídáme, ale může se stát, že příchozí mail spadne do spamu, stejně tak naše odpověď vám.
   Nejjistější je vždy si zavolat, napsat sms, případně využít naše přímé odkazy na Whatsapp nebo Skype.
   Díky za pochopení …, tuto odpověď posíláme i vám na mail.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *